Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: Extralink

    EXTRALINK POE INJECTOR 4 PORT GIGABIT

    20,01

    4-portni PoE injector Extralink podržava 10/100/1000 M Ethernet protok. RJ45 LAN konektori dizajnirani su za povezivanje switch/PC/HUB i pinova 1/2 & 3/6 & 4/5 & 7/8 za prenos podataka. Kompatibilan sa Ethernet svičevima, dok se snaga napajanja kreće u rasponu od 12V do 57V DC. Idealan je za IP kamere, VoIP i Wi-Fi.

    SKU: EX.6358
    50050
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 4
    PoE In Da
    Napajanje 12v~57v DC
    Radna temperatura 0°C~40°C
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560366358
    Specifikacije proizvoda
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 4
    PoE In Da
    Napajanje 12v~57v DC
    Radna temperatura 0°C~40°C
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560366358
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    1,54

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,54

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink LUNA V3 EPON 1GE ONU ROUTING /NAT FUNCTION ZTE CHIPSET

    16,12

    LUNA 1GE je EPON optički ONU terminal dizajniran da ispuni zahteve širokopojasne pristupne mreže. Koristi se u FTTH/FTTO za pružanje podataka i video usluga zasnovanih na EPON mreži.

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 2M

    1,70

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink 1:8 PLC Splitter SC/UPC 900um, 1.5m

    9,95

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:8 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.