Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    10,81
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    8,67
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK SUSAN OUTDOOR FTTX CLOSURE 2 TRAYS 24 CORE

    40,17
    Zatvarač Splice je neophodna oprema koja se koristi u komunikacionom sistemu vlakana, igra ulogu u zaptivanju, zaštiti, instalaciji glave i skladištenja vlakana. Dobro se primenjuje u spajanju kablova i sa funkcijom zaštite na optičkoj glavi.

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    6,83
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    29,58
    Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000

    EXTRALINK NEPTUN GPON ONU 1

    29,79
    Extralink NEPTUN GPON ONU 1 10/100/100 Port, ZTE Chipset, Routing, NAT

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €192,00
    0 192