Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    EXTRALINK BERTA 4 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    400,00

    JZ-1426-4 Fiber Optic Terminal Box je nov proizvod za primenu FTTH. Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Metoda „self-clip“ omogućava lako i pogodno otvaranje i zatvaranje kutije. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC, FC i drugih. Maksimalni kapacitet je 4 vlakna.

    EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    203,23

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    EXTRALINK 2F FIBER OPTIC CABLE (WITH KRP)

    23,94

    Tip kabla OKT (nalazi se centralna tuba optičkog kabla) namenjen je za suspenziju i rad na stubovima nadzemnih vodova, gradskog električnog transporta i nadzemnih vodova pod udarnim opterećenjima od vetra, leda i temperature.

    EXTRALINK 24F FLAT AERIAL FIBER OPTIC CABLE 24J SM G652 D 1,3KN WITH FRP

    130,86
    Fiber-optički outdoor kabl, pogodan za nadzemnu i podzemnu namenu.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.536,86

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    1.313,62

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    1.070,26
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK SUSAN OUTDOOR FTTX CLOSURE 2 TRAYS 24 CORE

    4.959,43

    Extralink Susan Closure je nezamenljiva oprema koja se koristi za povezivanje kablova sa optičkim vlaknima. Pruža zaštitu od uticaja vlage na optička vlakna tako da se može ugraditi u podzemne kablovske kanale, nosače kablova i nadzemna rešenja. Uključeni fiber optički nosači daju mogućnost postavljanja 24 vlakna za spajanje. Nosači za montažu obezbeđuju da je kabl bezbedno zahvaćen i istovremeno sprečava da isklizne. Četiri porta omogućavaju umetanje optičkih kablova magistrale uz obezbeđivanje adekvatne nepropusnosti pomoću skupljajućih navlaka.

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: 8,00 din. Max: 212.100,00 din.
    din.8 din.212100