Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Fast connector SC/APC DS - zeleni

    1,60

    Brzi SC/APC konektor za FTTH. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama. Osim u FTTH mrežama, mogu se koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.

    SKU: EX.10239
    58419
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / APC
    EAN 5903148910239
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / APC
    EAN 5903148910239
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    10,93

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Extralink 1:8 PLC Splitter SC/APC 900um, 1.5m

    10,60

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:8 sa SC/APC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

    Extralink 1:32 PLC Splitter SC/APC 900um, 1.5m

    42,48

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:32 sa SC/APC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.