Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: OEM

    Konektor, BNC RG 59

    25,60

    Konektor BNC kompresioni muski sa pinom za kabal RG 59. Izuzetno cvrst spoj kabla i konektora. Za montazu su potrebna i posebna kompresiona klesta. Koristi se u sistemima video nadzora za povezivanje kamere i DVR-a. Ovaj kompresioni BNC konektor ostvaruje odlican i cvrst spoj sa nasim RG 59 kablom i ubrzava svaku montazu do maksimuma. 

    SKU: BNC-RG59
    18506
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Tip Konektori
    Montaža Indoor
    Specifikacije proizvoda
    Tip Konektori
    Montaža Indoor
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 3KM DDM 2PCS LC

    2.790,00

    Extralink SFP 1.25G WDM visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 1.25 Gbps/1.0625 Gbps i domet od 3 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    Logilink polica 19" 1U, 440 x 150 mm, max 10kg

    1.150,00

    - Fiksna polica za rack orman 
    - 440 x 150 mm
    - Čelična ploča od 1,2 mm sa otvorima za ventilaciju
    - Maksimalno statičko opterećenje: 10 kg
    - Boja crna

    Mikrotik RB5009UG+S+IN

    33.690,00

    Vrhunski ruter za teške uslove rada sa 8 LAN portova od kojih je jedan 2.5Gbit, 1 x USB 3.0, 1 x SFP+. Svi portovi su povezani na moćni switch-čip porodice Marvell Amethist sa 10 Gbps full-duplex linijom koja vodi do Marvell Armada četvorojezgarnog ARMv8 1,4 GHz CPU-a.