Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Ubiquiti

    UBIQUITI UniFI UAP-AC-PRO

    25.200,00

    UniFi AC Pro AP odlikuje se najnovijom Wi-Fi 802.11ac, 3x3 MIMO tehnologijom prefinjenog industrijskog dizajna i idealan je za raspoređivanje maksimalnih performansi bežičnih mreža. Emituje signal na rastojanjima do 122 metara. UniFi AC Pro AP je gigabitni AP sa 802.3af napajanjem pogodan za unutrašnju ili spoljašnju upotrebu.

    SKU: UAP-AC-PRO
    31478
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 2 x 10/100/1000 Ethernet Ports
    1 x USB 2.0 Port
    WiFi frekvencija Dual Band
    WiFi brzina 2.4 GHz - 450 Mbps
    5 GHz - 1300 Mbps
    Vrsta antene Interna
    Izmenjiva antena Ne
    Broj antena 3 x Dual‑Band Antennas, 3 dBi
    Jačina signala 22 dBm
    Domet 122 m
    Broj korisnika 250+
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 2
    Vrsta USB porta 2.0
    Broj USB Portova 1
    PoE In Passive Power over Ethernet (48V) 802.3af/802.3at
    Napajanje UniFi Switch (PoE)
    Dimenzije 196.7 x 196.7 x 35 mm
    Težina Without Mounting Kits - 350 g
    With Mounting Kits - 450 g
    Radna temperatura -10 to 70° C
    Dodaci 1 x Mounting Bracket
    1 x Ceiling Backing Plate
    4 x Flat Head Screws
    4 x Keps Nuts
    4 x Screws
    4 x Screw Anchors
    1 x Cable Feed Plug
    1 x Gigabit PoE (48V, 0.5A) with Mount Bracket
    1 x Power Cord
    Link Stranica proizvođača
    EAN 810354023514
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 2 x 10/100/1000 Ethernet Ports
    1 x USB 2.0 Port
    WiFi frekvencija Dual Band
    WiFi brzina 2.4 GHz - 450 Mbps
    5 GHz - 1300 Mbps
    Vrsta antene Interna
    Izmenjiva antena Ne
    Broj antena 3 x Dual‑Band Antennas, 3 dBi
    Jačina signala 22 dBm
    Domet 122 m
    Broj korisnika 250+
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 2
    Vrsta USB porta 2.0
    Broj USB Portova 1
    PoE In Passive Power over Ethernet (48V) 802.3af/802.3at
    Napajanje UniFi Switch (PoE)
    Dimenzije 196.7 x 196.7 x 35 mm
    Težina Without Mounting Kits - 350 g
    With Mounting Kits - 450 g
    Radna temperatura -10 to 70° C
    Dodaci 1 x Mounting Bracket
    1 x Ceiling Backing Plate
    4 x Flat Head Screws
    4 x Keps Nuts
    4 x Screws
    4 x Screw Anchors
    1 x Cable Feed Plug
    1 x Gigabit PoE (48V, 0.5A) with Mount Bracket
    1 x Power Cord
    Link Stranica proizvođača
    EAN 810354023514
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM, 2M

    230,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 2m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    3.210,00

    Extralink Sedir je medija konverter koji pretvara prenos medija između FTP/UTP bakarnih kablova i SFP optičkog predajnika-prijemnika. Dizajniran je da zadovolji ogromne potrebe primene Etherneta i omogućava da se proširi preko optičkog kabla na maksimalnu udaljenost od 80 km (u zavisnosti od korišćenog SFP modula). Procedure instalacije i rada su veoma jednostavne. Status uređaja se može nadgledati lokalno pomoću skupa dijagnostičkih LED dioda na prednjoj ploči.

    MikroTik RB760iGS hEX S

    11.650,00

    hEX S je gigabitni Ethernet ruter sa pet priključaka za lokacije na kojima bežična veza nije potrebna. hEX S takođe ima SFP port i PoE izlaz na zadnjem portu. Pristupačan je, mali i jednostavan za upotrebu, ali istovremeno poseduje vrlo moćan dual core 880 MHz CPU i 256 MB RAM-a, sposoban za sve napredne konfiguracije koje RouterOS podržava. Uređaj ima USB 2.0, PoE izlaz za Ethernet port #5 i SFP port od 1,25 Gbit/s.

    MIKROTIK RB750Gr3

    8.790,00

    hEX je gigabitni eternet ruter sa pet portova za lokacije gde bežična konekcija nije potrebna. Uređaj ima USB port pune veličine. Ova nova ažurirana revizija hEX-a donosi nekoliko poboljšanja u performansama. Pristupačan je, mali i jednostavan za korišćenje, ali u isto vreme dolazi sa veoma moćnim procesorom sa dva jezgra od 880MHz i 256MB RAM-a, sposobnim za sve napredne konfiguracije koje RouterOS podržava.