Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 3.0mm 1.0m, crni

    190,00

    Patchcord Single-mode dužine 1 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.19287
    67130
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC
    Tip završetka APC
    Dužina kabla 1m
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Debljina kabla 3.0mm
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC
    Tip završetka APC
    Dužina kabla 1m
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Debljina kabla 3.0mm
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    23,00

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G652D Simplex 3.0mm 2.0m

    250,00

    Patchcord Single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 1m

    Pozovite za cenu

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 3.0mm 3.0m, crni

    230,00

    Patchcord Single-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink 12-colours Pigtails SC/UPC G.652D

    1.290,00

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorom je napravljen na jednomodnom G.652D vlaknu, koje je namenjeno FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja, bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena smera optičkih linija i zbog male veličine ormara i razvodnih kutija.