Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP+ 10G 1310NM 10KM LC DUP DDM

    3.682,68

    Ovaj 1310 nm DFB 10Gbps SFP + primopredajnik je dizajniran za prenos i primanje optičkih podataka preko jedno-optičkog vlakna za dužinu veze 10KM.
    Električni interfejs modula SFP + 10KM usklađen je sa SFI električnim specifikacijama. Ulaz i izlazna impedancija prijemnika su 100 Ohma diferencijala. Linije za prenos podataka su interno povezane AC. Modul obezbeđuje diferencijalno prekidanje i smanjuje diferencijale na konverziju zajedničkog režima za završetak signala kvaliteta i nizak EMI. SFI obično radi preko 200 mm poboljšanog materijala FR4 ili do oko 150 mm standardnog FR4 sa jednim konektorom.
    42845
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje DuplexMod
    Tip LC
    Prenos podataka 10 G
    Dužina kabla 10 km
    Pakovanje kom.
    EAN /
    Link Stranica proizvođača

    Features:
    - 10Gb/s serial optical interface compliant to 802.3ae 10GBASE-ER
    - 1310nm DFB transmitter, PIN photo-detector.
    - Up to 10km transmission on SMF
    - Duplex LC connector
    - Metal enclosure, for lower EMI
    - Electrical interface compliant to SFF-8431
    - 2-wire interface for management
    - Specifications compliant with SFF 8472
    - Single 3.3V power supply

    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje DuplexMod
    Tip LC
    Prenos podataka 10 G
    Dužina kabla 10 km
    Pakovanje kom.
    EAN /
    Link Stranica proizvođača