Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM SC 2PCS

    2.797,42

    SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    SKU: EX.2220
    42970
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Single-Mode Fiber
    Tip SC
    BiDi Da
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 3 km
    Pakovanje 1 par
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Single-Mode Fiber
    Tip SC
    BiDi Da
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 3 km
    Pakovanje 1 par
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS SC

    3.083,28
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    2.976,32
    Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000

    LanPlus PDU 220V LP-1U-8SCH-SH

    2.690,00
    Model: Power Distribution Unit LP-1U-8SCH-SH Vrsta: Rack Mount Veličina: 1U Dimenzije: 8 Shuko, Cable 2.0m Ostalo: 1 x automatski osigurač...

    Mikrotik CCR1016-12S-1S+

    107.848,79

    CCR1016 je ruter industrijske klase sa 16 core Tilera CPU-om. Ako vam treba mnogo miliona paketa u sekundi - Cloud Core Router je najbolji izbor za Vas.
    Ovaj model ima dvanaest SFP portova i jedan SFP+ port za 10G povezivanje. Dostupan je od 1U, a poseduje i serijski priključak za konzolu, LCD ekran osetljiv na dodir i USB priključak. CCR1016-12S-1S+ dolazi sa redundantnim napajanjem i jednim bakarnim modulom RJ45 SFP 10/100/1000M.