Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Extralink Pigtail SC/UPC 900um 2m G652D

    0,95

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.652D vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    EXTRALINK UTP CAT6e Wall, solid, pure copper, kotur 305m

    167,83

    Mrežni kabl FTP Cat. 6e za spoljnu upotrebu. Dizajniran za rad u svim vremenskim uslovima i okruženjima. Kabl na rolnama izuzetno lak za korišćenje. Specijalni unutrašnji rotirajući mehanizam sprečava oštećenje kabla prilikom odmotavanja.

    EXTRALINK CAT5E SFTP OUTDOOR CABLE, ESD GW, KOTUR 305M

    310,20

    Mrežni kabl FTP Cat. 5e za spoljnu upotrebu. Izrađen od 24 AWG parova bakarnih provodnika presvučenih 1.02mm HDPE-om. Zaštićen 0.05mm aluminijumskom folijom. Dodatna odvodna žica pomaže u uzemljivanju ESD napada. Sve obložena PE spoljna obloga debljine 0.55 mm, dizajnirana za rad u svim vremenskim uslovima i okruženjima. Kabl na rolnama izuzetno lak za korišćenje. Specijalni unutrašnji rotirajući mehanizam sprečava oštećenje kabla prilikom odmotavanja.

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    0,18

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,17

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Extralink HOLLY 48 Core Fiber Optic Distribution Box

    23,88

    Optička kutija može se koristiti za podelu, distribuciju i povezivanje optičkih vlakana. Vodootporan materijal, odgovara svim vremenskim uslovima. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC. Može se montirati na zid ili stub. Pogodan za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.

    Extralink FIONA 24 Core Fiber Optic Distribution Box

    29,53

    Optička kutija može se koristiti za podelu, distribuciju i povezivanje optičkih vlakana. Vodootporan materijal, odgovara svim vremenskim uslovima, sa stepenom zaštite do IP65. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC. Maksimalan broj vlakana je 24.

    Extralink power adapter 24V, 6A, 144W, with jack 5.5/2.1mm

    24,97

    Extralink 24V napajanje sa 5.5/2.1mm priključkom. Može se koristiti za napajanje mrežnih uređaja korišćenjem dodatnih rešenja za PoE adaptere. Može se koristiti za napajanje IP kamera, pristupnih tačaka i slično. Napajanje se vrši pomoću kabla za napajanje koji se završava konektorom tipa C8. LED indikator pokazuje ispravan rad uređaja. Ako se aktivira jedna od zaštita od kratkog spoja ili preopterećenja, napajanje prekida napon uređaja. Nakon što kvar prestane, napon će se automatski vratiti.

    Extralink power adapter 24V, 4A, 96W, with jack 5.5/2.1mm

    16,03

    Extralink 24V napajanje sa 5.5/2.1mm priključkom. Može se koristiti za napajanje mrežnih uređaja korišćenjem dodatnih rešenja za PoE adaptere. Može se koristiti za napajanje IP kamera, pristupnih tačaka i slično. Napajanje se vrši pomoću kabla za napajanje koji se završava konektorom tipa C8. LED indikator pokazuje ispravan rad uređaja. Ako se aktivira jedna od zaštita od kratkog spoja ili preopterećenja, napajanje prekida napon uređaja. Nakon što kvar prestane, napon će se automatski vratiti.

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €1996,00
    0 1996