Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink SFP+ 10G, 1310nm, SM, LC, 40km, 2-PACK, cena po komadu

    3.490,00

    Extralink SFP+, single mode modul, 1310nm, sa LC konektorom, za daljinu do 40 km. 

    SKU: ex.35924
    72064
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    TX Wavelength 1310nm
    RX Wavelength 1310nm
    Prenos podataka 10 Gbps
    Domet 40km
    EAN 5905090335924
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    TX Wavelength 1310nm
    RX Wavelength 1310nm
    Prenos podataka 10 Gbps
    Domet 40km
    EAN 5905090335924